Контактний телефон: +380 44 451 46 00

Засоби захисту рослин!
Подбай про врожай сьогодні!

18.10.2013

Гібрид соняшнику Хайсан 204 в асортименті ТОВ "Агро-Дельта Груп"

Гібрид соняшнику Хайсан 204 в асортименті ТОВ "Агро-Дельта Груп"

Відтепер Ви маєте можливість придбати в компанії ТОВ “Агро-Дельта Груп” не лише високоякісні засоби захисту та регулятори росту рослин, а й насіння високоолійних, посухостійких та високопродуктивних гібридів соняшнику лінійки Хайсан від всесвітньо відомого лідера насіннєвої індустрії, мультинаціональної компанії Адванта Сід Інтернешнал. Створена двома великими аграрними компаніями Роял Вандерхав Груп та Зенека ще у 1996 році, нині Адванта має мережу виробничих та селекційних відділень по всьому світу.

 

Селекція соняшнику в Адванта Сід Інтернешнал активно ведеться у Франції та біотехнологічній лабораторії в Балкарке, Аргентина, а також США, Австралії, Індії. Всі наукові програми базуються на принципах традиційної селекції з використанням молекулярних маркерів та виключають застосування трансгенної інженерії. Найважливішим завданням селекційних ланок є підвищення стійкості до нових рас вовчка, розвиток напрямку стійкості до гербіцидів, стійкості до несприятливих погодних умов, підвищення якості та продуктивності насіння.

 

Основні переваги гібридів соняшнику Хайсан:

- підвищена посухостійкість;

- висока продуктивність;

- підвищений вміст олії.

 

Окрім того, багато досягнуто в напрямку стресостійкості та стійкості до хвороб, декілька із пропонованих гібридів (Хайсан 202 КЛ та 231 КЛ ВО) — стійкі до гербіциду Євролайтнінг.

 

У 2009 році Адванта Сід Інтернешнал стала першою компанією, що запропонувала гібрид соняшнику з високим вмістом стеаринової кислоти бренду Нутрісан. Гібрид був отриманий з високостеаринового та високоолеїнового соняшнику. Індекс стабільності олії сягає 36 одиниць. Цей революційний гібрид допомагає боротися з серцево-судинними захворюваннями за рахунок заміни в продуктах харчування гідрогенізованих та шкідливих жирних олій.  

Усі новини