Контактний телефон: +380 44 451 46 00

Засоби захисту рослин!
Подбай про врожай сьогодні!

Про компанію

ТОВ “Агро-Дельта Груп” пропонує аграріям комплексні рішення для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, шкідників, бур'янів і стресових для рослин погодних умов, зокрема посухи та заморозків.

ТОВ “Агро-Дельта Груп” входить до групи компаній “Агро-Дельта Груп” і є одним із провідних вітчизняних виробників високоякісних засобів захисту рослин, що динамічно розвивається. У 2009 році державну реєстрацію одержали перші п'ять препаратів компанії, а у 2011 році перелік товарів ТОВ “Агро-Дельта Груп” налічував вже 29 пестицидів, що пройшли необхідні держвипробування та мають свідоцтва про державну реєстрацію. Серед них — 15 гербіцидів, 2 десиканти, 5 інсектицидів, 4 фунгіциди, 3 препарати для протруювання насіння. У 2012 році компанія поповнила перелік своїх товарів трьома новими торговими марками — Бекас, Дейтус, Фертус — регуляторами росту рослин комплексної дії, що є справжньою знахідкою для зон ризикованого землеробства. Новинки вже здобули схвальні відгуки вдячних клієнтів.

ТОВ “Агро-Дельта Груп” приділяє значну увагу якості пропонованих Клієнту препаратів. Наші товари виробляються на сертифікованих заводах, де контроль якості сировини та готової продукції, власне процесу виробництва, кваліфікованості персоналу та інспектування технологій відповідає жорстким вимогам міжнародних стандартів, зокрема ISO 9001:2008, GB та QB. Високий рівень управління виробництвом препаратів та охорони праці засвідчують сертифікати ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:2001. Багатоступенева система контролю процесу виробництва наших товарів є запорукою довіри Клієнтів до компанії “Агро-Дельта Груп”. Місце розташування виробничих потужностей: Гонконг, КНР.

Спрямованість діяльності ТОВ “Агро-Дельта Груп” на задоволення зростаючих потреб виробників сільгосппродукції полягає у постійній роботі над розширенням асортименту препаратів, втіленні у життя інноваційних наукових розробок, направлених на захист культурних рослин та підвищення їх урожайності.

Ефективне поєднання високої якості препаратів, інформаційного супроводу клієнтів і вигідних умов співпраці є основою успіху ТОВ “Агро-Дельта Груп” на вітчизняному ринку.